D R N U R L A N A
+99 455 200 6368 nurlanamammadova320@gmail.com

İletişim

Jawline (Çene Şekillendirme)

Jawline

İdeal yüz hatlarına kavuşmak ve çok daha canlı ve estetik bir görünüme kavuşmak için ihtiyaç duyulan çene operasyonları arasında ameliyatsız işlem yapmak isterseniz bu işlemlerin başında çene ucu dolgusu olarak bilinen Jawline dolgusu geliyor.

Çene hattının kontürünün belirginleştirilmesi, kaybolan çene ucunun çok daha estetik bir görüntü ile yüzde yerini alması ile yüzünüzdeki değişimi hissedebilir ve ameliyat ve ortodonti işlemleri yapılmadan çene hattının düzeltilmesi işlem olan Jawline dolgusu sayesinde, estetik anlamda görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Çok daha çekici bir görünüm için tercih edilen çene dolgusu sayesinde simetrik ve belirgin çene hatlarına sahip olabilirsiniz.

Jawline Dolgu Uygulaması

 

Belirginliğini kaybetmiş olan çene bölgesine V görünümünü vererek çok daha dolgun bir çehreye sahip olmak için estetik kusurları ortadan kaldırabilir ve arzu ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Jawline Dolgusu Sonrası Oluşabilecek Semptomlar Nelerdir?

 

Çene dolgusu ameliyatsız bir işlem olduğu için operasyon sonrası oluşabilecek olan problemlerin hiçbirini yaşamadan süreci tamamlayabilirsiniz.

Bazı dolgu maddelerinin cilde enjekte edilmesi ile uygulanan bu yöntem sonrasında, çene ucunda hafif morluklar, şişlik ve ağrı görülebilir.

Jawline Uygulaması Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Estetik uygulamalardan sonraki ilk bir haftalık süreç için, uygulamanın daha sağlıklı ve uzun ömürlü sonuç vermesi için en önemli dönemdir. Bu dönemlerde olabildiğince dinlenerek ve semptomların azalmasını bekleyerek geçirebilir ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığınızda doktorlarımızı arayabilirsiniz.

Jawline Dolgu Kalıcılık Süresi

 

Ameliyat işlemleri, anestezi etkisi, operasyon sonrası tedavi ve bakım süresi ile vakit harcamamak için tercih edebileceğiniz en etkili ve pratik işlemler arasında bulunan Jawline dolgu sayesinde 12 ila 18 ay kadar kalıcılık elde edebilirsiniz.

Jawline Dolgu Fiyatları Nedir?

 

Cilt yapınıza ve uygulanacak olan bölgenin uygunluğuna bağlı olarak değişen dolgu malzemesi ve enjekte edilen tüp sayısı dolgu işleminin uygulama süresini ve fiyatlarını belirleyen en önemli etkenler arasındadır.

Ameliyatsız işlemler arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan Jawline dolgu ile çok daha hızlı ve pratik sonuçlar alabilirsiniz. Dilediğiniz görünüme kavuşmak için en etkili yöntemler arasında bulunan dolgu seçenekleri için kliniğimize ulaşarak en doğru bilgiyi alabilir ve kendiniz için uygulanması en mümkün olan tedaviye uzman doktorlarımız aracılığı ile başlayabilirsiniz

7 / 24 Hizmetinizdeyiz

Bize Ulaşın

    X