D R N U R L A N A
+99 455 200 6368 nurlanamammadova320@gmail.com

İletişim

Pudralama

Kaş Pudralama

Cildin ince tabakasına yapılan ve sık iğnelemeyle gerçekleştirilen, pigmentlerin derinizin biraz daha üst tabakasında kaldığı gölgelendirme işlemidir. Baktığınızda dolgu tekniği ile benzer özellikler gösterir. Kaşlara meydana getirilen dolgudan farklı olarak daha hafifçe ve keskin olmayan hatların oluşturulmasında başarılıdır. Gölgeleme tekniğinde hatlar ve renkler buğulu ve fludur.

Kalıcı makyaj sonrası yüzünüzün belli bölgelerinde kabuklanmanın görünmesi normaldir. Bu kabuklanma kısa bir süre göründükten sonrasında süreç sona erer. Bu tekniğin kalıcılığı ya da başarısı birtakım durumlarda kaşlara yapılacak kıl tekniği ile birleştiğinde net anlaşılır. Kıl ekme durumu kaşları zayıf olan kişilerde başvurulan bir yöntemdir. Pudralama tekniğinin en önemli farkı, öteki yöntemlere nazaran daha uzun süre kullanılabilir olmasında yatmaktadır.

Ayrıca yoğun bir görüntü sağlarken, keskinliği yoktur. Sıkça far kullanmak zorunda olan yahut kullananlara teklif olarak rahatça bu metot sunulabilir. Özellikle kıl tekniği, kalıcı kaş makyajda aralarda yeniden boşluklar olacağı için ve kişilerin uzun zamandır daha dolgun kaşlara alışık olması nedeniyle bu teknik daha oldukça hoşlarına gitmektedir.

7 / 24 Hizmetinizdeyiz

Bize Ulaşın

    X