D R N U R L A N A
+99 455 200 6368 nurlanamammadova320@gmail.com

İletişim

Preview Image
Kurumsal

Hakkımızda

Dr. Nurlana sektöre uzun yıllardır emeğini vermiş olmanın getirdiği tecrübeleriyle Sayın Dr. Nurlana tarafından kurulmuştur. Gelen müşterilerimizin rahat ve konforu için her detay düşünülerek dizayn ettiğimiz merkezimizin sıcak ambiyansını sizlerde mutlaka hissedeceksiniz.
Fact #1

Misyon

Müşterilerimize huzurlu bir ortamda, güleryüzle, tüm hijyen şartlarına uyarak, en kaliteli malzemelerle, en iyi hizmeti verebilmektedir.

Fact #2

Vizyon

Dr. Nurlananur olarak müşterilerin hak ettikleri güzelliği ve sağlığı sizlere sunmayı benimsemektedir. En yeni teknolojileri kullanarak en ayrıcalıklı hizmeti vermeyi sürdüren Dr Nurlananur, alanında yaptığı başarılı operasyonlar ile farkını ispatlamıştır.

Counter #i

540+

BURUN ESTETİĞİ

Counter #i

640+

JAWLİNE

Counter #i

7000+

DUDAK ESTETİĞİ

Neden Biz ?

Müşteriler Neden Bizi Seçiyor?

Kaliteli hizmeti benimsemiş güzellik merkezimiz, bugünkü teknolojinin geldiği nokta itibari ile sektördeki yeniliklere açık olmuş, sizlerin değerli geri dönüşleri ile kendimizi hergün daha çok geliştirerek en başarılı sonuçları almak amacı ile daha iyi hizmet vermek için çabalıyoruz.
  • Güvenilir Hizmet
  • 7 / 24 Tam Destek
  • Son Teknolojik Ürünler
Randevu Formu

Mutlu Müşteriler

Nurlana Hanım size sonsuz teşekkür ederim iyiki sizi tercih etmişim. İlginiz, alakanız, güler yüzünüze hayran kaldım. Dudaklarım süper orjinal gibi duruyor. Ne şişme ne morarma olmadı en güzel işini en iyisiyle yapan tek doktorsunuz.

Gamze Yılmaz

Author Image

Karar Verin.

Hayalinizde ki cilde sahip olmak için önce karar verin. ardından tüm adımları doğru şekilde uygulayın. Merkezimizin kurulmasının amacı, sağlık etiği kapsamında doğru tedavi yöntemleriyle yüksek hasta memnuniyetini sağlamak, çalışanlarından güç alarak insan sağlığını en üst düzeyde tutmaktır.

Randevu Planlayın.

Bir sonraki randevunuzu planlayın! Klinik sorular veya bir sonraki doktor randevunuz için ya da yardım istemek için arayın. Ekibimiz tıbbi ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada.

Güzelliğe Kavuşun.

Hayalinizde ki cilde sahip olup. Her günü dolu dolu yaşamaya can atarken, kendinizin en güzel hali olmak istemez misiniz? güzel bir yüz ve harika bir saç gününden daha fazlasını önemsiyoruz. Biz de dış görünüşünüzden daha fazlasına odaklanıyoruz.

X