D R N U R L A N A
+99 455 200 6368 nurlanamammadova320@gmail.com

İletişim

Kurumsal
Kurumsal

Hakkımda

Hepimizin hayatında yapmak zorunda olduklarımız ve severek yaptıklarımız var. İşi yaparken mutlu ve heyecanlı olduğumuzda sonuçta farklı oluyor. Ben yaptığım işi severek ve öğrenme duygumu kaybetmeden hocalarımdan öğrenerek, öğrenci yetiştirerek özveri ile çalışıyorum. Estetik alanında sıklıkla duyduğumuz dolgular, dudak, burun, yanak, çene, nazolabial, jawline, botox gibi güzellik adına yapılan işlemlerdir. Sizleri güzelleştirmek imzamı atmak adına karşınızda bilgisine güvendiğiniz bir hekim, insan olarak sizi anlayan hislerinize tercüman olan birini bulmak şanstır.  İnsan olmayı unutmamak, işlemlerinde gerektiğinden fazlasını asla yapmayan bir hekim olarak site içerisindeki bilgiler sizi aydınlatmaya yetecektir.

Dr. Nurlana Mammadova

Kurucu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Mutlu Müşteriler

Hakkımızda Ne Dediler?

quote icon

Nurlana Hanımı tercih ederken düşünmeyin, mutlu olmak için birçok sebebiniz var.

Nurlana Hanım size sonsuz teşekkür ederim iyiki sizi tercih etmişim. İlginiz, alakanız, güler yüzünüze hayran kaldım. Dudaklarım prosto süper orjinal gibi duruyor. Ne şişme ne morarma olmadı en güzel işini en iyisiyle yapan tek doktorsunuz.

Author Image

Gamze Yılmaz

quote icon

Nurlana Hanımı tercih ederken düşünmeyin, mutlu olmak için birçok sebebiniz var.

Merhabalar, ben çok yakınında farklı bir güzellik merkezinin mağduru olarak araştırmalarım sonucu Nurlana hanım ile tanıştım. İlk günden beri güler yüzü ve işindeki disiplinden çok memnunum.

Author Image

Gamze Yılmaz

X